• DARMOWA DOSTAWA OD 500 ZŁ

Rival Boxing Gear: Uwolnij swój potencjał - zdominuj ring!
Rival

Rival Boxing Gear będący kanadyjskim światowym liderem na rynku, oferuje innowacyjny, stylowy sprzęt bokserski zaprojektowany specjalnie dla świata boksu przez ludzi zajmujących się boksem. Nasza linia produktów została opracowana w oparciu o szeroko zakrojone badania i dogłębną wiedzę branżową, wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości dostępne materiały.

 

BORN FROM A BOXING MIND

POCZĄTEK
Założona w 2003 roku przez doświadczonego trenera boksu/cutmana Russa Anbera, firma Rival wkroczyła na rynek z obietnicą „wynalezienia branży na nowo” poprzez wdrożenie innowacji i pomysłów, które Russ nabył przez 25 lat pracy w boksie, w tym 13 lat doświadczenia we wprowadzaniu oraz sprzedaż zagranicznych marek bokserskich na rynek kanadyjski. Kiedy pierwsze zamówienie Rival zostało złożone za 2000 dolarów, Russ przyrzekł, że każde kolejne zamówienie będzie większe od poprzedniego i tak się stało!

INNOWACYJNOŚĆ I PRECYZJA WYKONANIA

Rival od początku swojej działalności był marką skierowaną do wysokiej klasy sfery rynku boksu zawodowego. Na rynku istnieje niezliczona ilość tanich marek, ale celem Rival jest tworzenie rękawic bokserskich i sprzętu bokserskiego najwyższej możliwej jakości, z których mogą korzystać z pełnym zaufaniem wszyscy najlepsi amatorzy, profesjonaliści i siłownie.
Rival charakteryzuje wyjątkowa jakość i trwałość produktów.  Każdy najwyższej klasy produkt, jaki Rival wyprodukował od chwili swojej premiery w 2003 roku, opiera się na oryginalnych pomysłach i unikalnych, innowacyjnych projektach.

Każdy, kto pracuje dla Rival, jest w taki czy inny sposób związany z boksem. W rezultacie asortyment produktów Rival tworzony jest z perspektywy bokserskiej, a firma jest naprawdę dumna ze swoich projektów, technologii i innowacji.

Rival zależy na Twoim sukcesie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z boksem, sprzęt Rival  został zaprojektowany tak, aby wspierać Cię na każdym kroku. Zaufaj firmie Rival  i niech Twój sukces będzie naszym wspólnym zwycięstwem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl